Baby Boyard jako Family Day

Pevnost-Boyard-Family-Day-4Pevnost Boyard jako Family Day je verzí programu, do které zapojíte i děti a rodiny zaměstnanců. Nejčastěji spolu soutěží rodinné týmy, které absolvují celou řadu stanovišť.

V této verzi se Pevnost Boyard od předchozích verzí odlišuje. K dispozici je více stanovišt s aktivitami, které si užijí jak děti, tak jejich rodiče.

Jednotlivá stanoviště nejsou navštěvována dle pevného hramonogramu, jako v případě firemních týmů, ale rodinné týmy absolvují jednotlivé aktivity dle svého vlastního tempa a chuti.

Pevnost-Boyard-Family-Day-1Pevnost-Boyard-Family-Day-2Pevnost-Boyard-Family-Day-3

Skladba programu je rozšířena o dětské soutěžní aktivity, face-painting, skákací hrady, kejklíře, rytířské představení, celodenní kulturní program na podiu a průběžný catering. Tato varianta programu má blíže k firemnímu festivalu.

Středověk tak ukáže návštěvníkům akce svoji spíše vlídnější zážitkovou stránku. Tento program je vhodný jak pro firemní zaměstnance, tak pro obchodní partnery či významné klienty. Naskýtá se tak možnost setkání s obchodními partnery záživnější, neformální cestou.