Pevnost Boyard jako zážitková firemní akce

Pevnost-Boyard-Teambuilding-9Pevnost Boyard se nemusí realizovat jen jako teambuilding. Tento program často absolvují firmy, jejichž cílem není outdoorové vzdělávání zaměstnanců, ale chtějí si firemní akci především užít a požadují tzv. fun variantu programu.

Zpravidla se jedná o oslavy firemních výročí, setkání s významnými klienty či obchodními partnery, nebo tzv. firemní akce za odměnu.

 

teambuilding-boyard-slanovaniPevnost-Boyard-Teambuilding-12

Do programu jsou tak zařazeny aktivity zážitkové, sportovní, adrenalinové a také více soutěžní. Zpravidla se také klade větší důraz na doprovodný kulturní program. Zdůrazní se význam divadelní složky a večerní raut bývá obohacen o takové položky jako je středověká kapela, šermířské vystoupení, plivání ohně, výstupy kejklířů a břišních tanečnic.

Pevnost-Boyard-Teambuilding-18Pevnost-Boyard-Teambuilding-13

I v případě zážitkové akce, doporučujeme zařadit do programu některou ze spíše vzdělávacích aktivit (konstrukční aktivity, logické aktivity), které celkový program spestří. Malokdy dochází k tomu, že by byli všichni účastníci akce sportovně zaměření a tak je dobré program nastavit tak, aby u některých aktivit mohli vyniknout i méně sportovní účastníci.